Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Lezecká stěna

10.1.2017 @ 18:15 - 19:30

Přes zimu se nám typ a frekvence tréninků mění ve společná sportovní setkání. Je to také příležitost poznat něco jiného. Tentokrát zasvětíme tradiční úterní večer společné návštěvě lezecké stěny.

Podnik se pyšní titulem největší boulderingové stěny v republice a asi to bude i pravda. Každopádně tu jsou dvě velké boulderingové stěny nad sebou a nad nimi ještě menší boulderingová galerie. Na vyřádění se spousta prostoru. Děti se mohou účastnit pouze za přímého dohledu vlastního rodiče nebo jiné jím zjednané dospělé osoby. Pokud se dospělí účastní jen jako doprovod, platí symbolické vstupné pro jističe 40 Kč. Lezecké boty lze zapůjčit na místě.

Pokud by někdo chtěl vyzkoušet také místní lezeckou stěnu, může pokud již ovládá umění jištění provazem a dalšími lezeckými vymoženostmi. Pokud neovládáte, je třeba si předem zajistit instruktora. Lezecká stěna je od boulderingu oddělená pouze turniketem, takže na sebe můžeme případně halekat. Mezi stěnou a boulderingem lze přecházet, naopak nikoli.

Před návštěvou je nutná registrace na webu a souhlas s provozními podmínkami. Registraci udělejte za sebe předem nebo můžete také na místě. Jak se tam v zimě topí, to nevím, spíš bych řekl, že moc ne.

Sraz přímo již na boulderingové stěně je kolem 18:15. Doba trvání akce – dokud nás to bude bavit. Vstupné si hradí každý sám.

Body pro děti: 10 b. do bodovací soutěže.

Trenér: HonzaM (tentokrát jen jako kontakt, nikoli jako trenér lezení)

DBEJTE NA BEZPEČNOST!

Podrobnosti

Datum:
10.1.2017
Čas:
18:15 - 19:30
Webová stránka:
www.jeremi.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.