Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

OB – individuální lesní škola

26.4.2015 @ 8:00 - 12:30

Zdarma

Čas od času je třeba věnovat se školním záležitostem a v orienťáku to není jinak. Trocha výuky neuškodí. V návaznost na loňskou lesní školu pořádáme tentokrát v neděli 26.4. něco podobného v individuálním provedení, tedy pro jednotlivce. Akce je velmi vhodná pro začátečníky (děti nebo dospělé), co ví o orientaci jen velmi málo nebo vůbec nic. Zároveň doporučuji účast všem, kdož půjdou v květnu na přebor škol.

Během vyučovací hodiny se budeme věnovat zejména technice běhu, základům orientace, práci s buzolou, azimut, významu značek na mapě a pohybu v přírodě podle orienťácké mapy. Tato lesní škola je určena jednotlivcům, tedy jedné vyučovací hodiny se může zúčastnit:

–        jedno děcko bez jakéhokoli doprovodu,

–        jeden dospělý (pokud bude mít s sebou někoho, tak jen za podmínky, že nebude nijak zasahovat do výuky).

Jedna vyučovací hodina trvá 45 minut a jednotlivé hodiny začínají v 8h, 8:45, 9:30, 10:15, 11h a 11:45. K dispozici bude více trenérů, takže se může současně přihlásit více lidí na stejnou hodinu. Na jednotlivé hodiny se můžete objednat emailem nebo telefonicky či SMS večer.

Sraz je vždy v Hostivici u Litovického rybníka u odpočívadla na lesní cestě mezi ulicemi Na hrázi a Ke stromečkům.

Kdo není začátečník a neuhradil příspěvky, může se zúčastnit za příspěvek na náklady ve výši 30 Kč. Akce není bodovaná, protože je určená jen některým sportovcům.

Podrobnosti

Datum:
26.4.2015
Čas:
8:00 - 12:30
Cena:
Zdarma

Pořadatel

HCE – TJ Hostivice, oddíl orientačních sportů
View Pořadatel Website

Místo konání

Hostivice – rybník Kala
Hostivice, + Google Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.