Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

OB – koridory (virtuální trénink)

31.10.2020 - 4.11.2020

Tento trénink bude probíhat virtuálně. To znamená, že na kontrolách nic není a tím pádem si musíte být jisti, že jste místem prošli. Začátečníci nechť si u nás objednají trenéra, to bude nejjednodušší. Ostatní si prosím udělejte záznam GPS a ten mi napárovaný do mapy pošlete do čtvrtka 5.110. v JPG na klubový email.

Start je na SZ rohu větší vyhořelé hájovny mezi Kalou a Litovčákem. Je tam cedulka, tak pokud ji nikdo neukradne, můžete se podle ní orientovat. Počítám s tím, že tady bude start více tréninků.

Do hustníků nevstupujte!

Tratě jsou dvě:

  • PÍKEJ – jednodušší trať určená pro začátečníky a pro DH 10-12. Mládež může jít ve dvojici. Je tam hodně kontrol, tak byste se mohli častěji zorientovat.
  • TERKA – normální trať pro zkušenější orienťáky, delší a méně kontrol

Mapu na trénink si můžete stáhnout tady. Při průchodu tratí musíte být stále na mapě. Nesmíte se tedy dostat na bílá místa 🙂
Píkej Terka

PÍKEJ – Tomáš Kubelka. Český reprezentant v orientačním běhu. Jeho největším úspěchem je zlatá medaile ze závodu štafet na mistrovství Evropy dorostu 2011 v Jindřichově Hradci. V současnosti běhá za český klub OK Lokomotiva Pardubice a za švédský Malungs OK, za který startuje ve Skandinávii.

TERKA – Tereza Janošíková. Česká reprezentantka v orientačním běhu. Jejím největším úspěchem jsou tři stříbrné a jedna bronzová medaile z juniorských světových šampionátů v letech 2017 a 2018 a celkem 4 zlaté, 3 stříbrné a 1 bronzová medaile z mistrovství Evropy dorostu. V roce 2017 byla jako osmnáctiletá nominována na mistrovství světa do estonského Tartu, kde ve sprintu obsadila 24. místo. V současnosti běhá za český klub SK Severka Šumperk a za švédský IFK Mora OK, který reprezentuje ve Skandinávii.

Trenér: HonzaM

Body pro mládež: 100 b.

Podrobnosti

Zahájení:
31.10.2020
Ukončení:
4.11.2020

Pořadatel

HCE – TJ Hostivice, oddíl orientačních sportů
View Pořadatel Website

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.