Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

OB – MČR štafet a družstev

7.10.2017 - 8.10.2017

Zdarma

Čekají nás poctiví kopce v okolí Králíků. Sestavme tentokrát více štafet, i dětských! Jedná se ojeden z vrcholů orientační sezóny. Jde o skvělou možnost tmelení týmu a společné účasti na velmi náročných závodech, kam jedeme hlavně pro zkušenosti. Odjezd na akci bude již v pátek odpoledne, návrat někdy v neděli večer. Mládež tedy nechť si s sebou vezme případné domácí úlohy. V rámci víkendu zvažujeme návštěvu nějaké části místního rozsáhlého opevnění z dob před 2.sv.válkou nebo vojenského muzea v Králíkách či jiné památky.

Štafety a družstva sami prosím nesestavujte. Tyto sestavuje vedoucí výpravy. Přihlášením se na akci souhlasíte s tím, jak vedoucí výpravy štafety a družstva sestaví. Startovné a možná část ubytování hradí náš klub. Každý si hradí cestu a část ubytování. Bydlení hledáme v některé z místních chalup.

S sebou rozhodně zimní doplňky!  Dále doporučujeme rozdělit věci do tašky (věci na bydlení) a do batohu (věci s sebou na závody). Kdo má, ať si vezme také skládací kempingovou židli. Na místě shromaždiště budeme mít náš klubový stan, jež nás ochrání před nejhorším.

Vedoucí výpravy: HonzaM

Termín přihlášek asi někdy v polovině září.

Body:

  • bodovací soutěž 120 b. za každý den závodění (pouze děti)
  • Jdi na závody 1 b. za každý den závodění

 

Podrobnosti

Zahájení:
7.10.2017
Ukončení:
8.10.2017
Cena:
Zdarma
Webová stránka:
http://www.ksu.cz/mcr2017/

Místo konání

Moravský Karlov
Moravský Karlov, + Google Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.