Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

OB – slepý O-Ringen (trénink)

19.10.2020 - 20.10.2020

Trénink jsem musel trochu upravit a zkrátit, ale i tak to doufám bude zábava. Tento trénink bude probíhat virtuálně. Začátečníci nechť si u nás objednají trenéra, to bude nejjednodušší. Ostatní si prosím udělejte záznam GPS a ten mi napárovaný do mapy pošlete do čtvrtka v JPG na klubový email.

Start je na rohu oplocení hřiště u křižovatky ulic Olivová a Okrajová. Dám tam cedulku, tak pokud ji nikdo neukradne, můžete se podle ní orientovat.

První kontrola je u stromu. Ostatně všechny kontroly jsou na nějaké jasném bodu, žádná není jen tak v prostoru jako třeba uprostřed louky nebo lesíka. Do hustníků nevstupujte!

Tratě jsou dvě:

  • BET – jednodušší trať určená pro začátečníky a pro DH 10-12
  • VENDA – normální trať pro zkušenější orienťáky

Mapu na trénink si můžete stáhnout tady: VendaBet

BET – Jan Procházka http://www.janprochazka.eu

Český reprezentant v orientačním běhu. Mezi jeho největší úspěchy patří první místo na mistrovství světa ve štafetách v roce 2012, kdy spolu s Janem Šedivým a Tomášem Dlabajou získal historicky první zlatou medaili pro ČR ve štafetách a v roce 2004 byl druhý ve štafetách na juniorském mistrovství světa v Polsku. Svou závodní kariéru začal v Sokole Dobřichovice, nyní závodí za SK Praga Praha. Současně je členem finského klubu Kalevan Rasti, za který startuje ve Skandinávii. Honzova přezdívka má pocházet od firmy jeho táty, který má mít betonářskou firmu.

VENDA – Vendula Horčičková https://www.facebook.com/vhorcickova

Reprezentantka České republiky v orientačním běhu pochází z Přerova a jejím domovským klubem je OOB TJ Slovan Luhačovice. Závodí take za švédský Södertälje – Nykvarn Orientering. Její tratí je trať klasická a v roce 2013 dosáhla na juniorském mistrovství světa na vítěznou příčku ve štafetách, na akademickém mistrovství světa brala stříbro a bronz také ze štafet. Aktuálně (2017) je mistryní republiky. Jinak se věnuje studiu magisterské psychologie.

Trenér: HonzaM

Body pro mládež: 20 b.

Podrobnosti

Zahájení:
19.10.2020
Ukončení:
20.10.2020

Pořadatel

HCE – TJ Hostivice, oddíl orientačních sportů
View Pořadatel Website

Místo konání

Hostivice – dětské hřiště
Okrajová
Hostivice, 25301 Česká republika
+ Google Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.