Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

OB – vrstevnice (virtuální trénink)

26.10.2020 - 28.10.2020

Tento trénink bude probíhat virtuálně. To znamená, že na kontrolách nic není a tím pádem si musíte být jisti, že jste místem prošli. Začátečníci nechť si u nás objednají trenéra, to bude nejjednodušší. Ostatní si prosím udělejte záznam GPS a ten mi napárovaný do mapy pošlete do čtvrtka 29.10. v JPG na klubový email.

Start je na SZ rohu větší vyhořelé hájovny mezi Kalou a Litovčákem. Dám tam cedulku, tak pokud ji nikdo neukradne, můžete se podle ní orientovat. Počítám s tím, že tady bude start více tréninků.

Do hustníků nevstupujte!

Tratě jsou dvě:

  • DENČA – jednodušší trať určená pro začátečníky a pro DH 10-12. Mládež může jít ve dvojici. Je tam hodně kontrol, tak byste se mohli častěji zorientovat.
  • KUBÁTO – normální trať pro zkušenější orienťáky.

Mapu na trénink si můžete stáhnout tady: 
Denča Kubátos

DENČA – Denisa Kosová. Česká reprezentantka v orientačním běhu. Mezi její největší úspěchy patří zlatá medaile ze štafet na dorosteneckém mistrovství Evropy 2009 v srbském Kopaoniku a stříbrná medaile z juniorských mistrovství světa 2010 a 2011. Denisa je akademickou mistryní světa ve sprintu (2016). V současnosti běhá za český klub OK 99 Hradec Králové a za švédský IFK Mora.

KUBÁTOS – Pavel Kubát. Český reprezentant a juniorský mistr světa v orientačním běhu. Mezi jeho největší úspěchy patří zlatá medaile z klasické trati na juniorském mistrovství světa 2010 v dánském Aalborgu a o rok později bronz ze štafet. V současnosti běhá za český klub OK 99 Hradec Králové a též za finský klub Vaajakosken Terä.

Trenér: HonzaM

Body pro mládež: 100 b.

Podrobnosti

Zahájení:
26.10.2020
Ukončení:
28.10.2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.