Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Rocki Race

27.4.2019

RR je závod, při kterém dochází ke kombinaci běhu a překonávání překážek. Náš závod bude mít vytvořené tratě pro 4 kategorie dětí od 6 do 17 let. Každý závodník, který dokončí trať, získá legendární OCR medaili a první tři v každé kategorii získají další ceny. Celá akce bude mít velmi bohatý doprovodný program, kterého se mohou zúčastnit všichni, kdo mají zájem o sport a zábavu. Nejlepší tým získá pohár a věcné ceny. Podrobné informace k akci naleznete na našich webových stránkách pod odkazem ROCKI RACE.

Některé sportovní kluby budou mít během dne ukázkové lekce. Několik instruktorů z RS Gym Hostivice bude mít během dne vstupy, při kterých předcvičí pro zájemce tabatu, aerobik, pillates, jogu a další fitness aktivity. Decathlon, který bude akci sponzorovat, připraví. hřiště pro děti. Kdo bude mít zájem, určitě si během dne najde v bohatém programu něco, co ho osloví.
Nabízíme možnost hromadné registrace, při které můžete využít bonus. Na každých 10 zaregistrovaných závodníků je jedna registrace zdarma.
Prosím, registrujte se pod klubem OB Hostivice. Každý se hlásí sám.

Podrobnosti

Datum:
27.4.2019
Webová stránka:
www.rocki.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.