Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

TrailO – Horní Bezděkov

25.10.2014 - 26.10.2014

Pokud neodjíždíte na podzimní prázdniny nebo si naopak chcete zpestřit oddílové soustředění, posílám odkaz na závody v Trail-O, které budou o víkendu 25. a 26. 10. v Horním Bezděkově. Shromaždiště na stejném místě jako vloni při oblastním žebříčku.

V sobotu je na pořadu Temp-O, kdy sedíte na stanovišti a snažíte se co nejrychleji odpovědět na to, který z x lampionů v lese před vámi odpovídá kontrole, kterou máte včetně popisu v mapce před sebou. Po zodpovězení všech cca 2-3 úloh pokračujete na další stanoviště. V neděli pak klasický Trail-O, kdy se jde po cestách a opět se určuje správný lampion odpovídající kolečku v mapě. Neměří se čas strávený na kontrole, jen musíte celou trať stihnout projít ve stanoveném limitu (cca 110 minut). Délka trati je 1,2 km.

Jsou vypsány i kategorie Junior (děti 0 – 20 let) a A- Open pro začátečníky.

Začátečníci obdrží před závodem instruktáž „Jak na to“, budou-li mít zájem. Závod mohou absolvovat i nastydlí, těhotné, hůře pohybliví, protože jde jen a jen o mapu a jako trénink vřele doporučuji. Přihlášky jsou přes ORIS, závod uvidíte, když v Kalendáři kliknete na Trail (vpravo nad seznamem závodů).
Markéta Šimková,  SK Los Mělník

Podrobnosti

Zahájení:
25.10.2014
Ukončení:
26.10.2014
Webová stránka:
http://www.losmelnik.cz/poradame.php?zavod=trailo14

Pořadatel

Místo konání

letohrádek Vendula
K Letohrádku
Horní Bezděkov, Česká republika
+ Google Mapa