Načítám Akce
Vyhledat Akce

Navigace pro zobrazení akce

Nadcházející Akce

Navigace pro seznam (Akce)

Duben 2018

OB – mistrovství oblasti ve sprintu, Slaný

Duben 21.
Slaný,
Slaný, Česká republika
+ Mapa Google

Tohle vypadá na městský nebo příměstský orienťák. Přihlášky prosím do 15.4. Vedoucí výpravy: Jitka Body pro děti: 100 b.

Zobrazit více »

Zimní hostivické olympijské hrátky

Duben 21. @ 13:30 - 16:00

Tělovýchovná jednota Hostivice si dovoluje pozvat děti od 2 – 99 let dne 21. 4. 2018 do areálu sokolovny Hostivice na ZIMNÍ HOSTIVICKÉ OLYMPIJSKÉ HRÁTKY Čekají vás sportovní tradiční i netradiční soutěže, zajímavé prožitky na trampolíně, opičí dráze a odměna pro každého. Kolečkové brusle sebou. Prezence od 13,00–15.00 hod.         Závod od 13,30 hod. Občerstvení zajištěno. Při velké nepřízni počasí se akce nekoná. Těší se na vás cvičitelé TJ Hostivice a společnost s ručením za býkárny neomezené www.aspvhostivice.sweb.cz, tel: 774 848 666

Zobrazit více »

OB – OŽ Chyňava

Duben 22.

Tato akce je taaaak blízko, že by byl dozajista hřích se jí nezúčastnit. Poblíž je několik pozoruhodných míst jako například hospodský srub v Podkozí. Přihlášky prosím do 14.4.nebo sami přes ORIS. Vedoucí výpravy: HonzaM Body pro děti: 100 b.

Zobrazit více »
Zdarma

OB trénink – tajemná pralesní zákoutí

Duben 24. @ 18:00 - 19:10

Akce nás zavede tam, kde jsme možná ještě nebyli. Sraz u lesního odpočívadla mezi ulicemi Ke stromečkům a Na hrázi. S sebou oblečení s dlouhými rukávy. Kdo bude chtít pobýt v lese déle, může se hodit i čelovka. I když je tento trénink koncipován spíše pro závodící děti, zájemci o přebor škol vítáni. Trenér: HonzaM Body pro děti: 10 b.

Zobrazit více »

Atletický trénink

Duben 26. @ 18:00 - 19:00
Ladronka,
Tomanova 1
Praha,
+ Mapa Google

Zdokonalte si svoje běžecké schopnosti pod vedením našeho atletického trenéra. Nebude se jen běhat, zážitků bude více i se zohlednění pohybu v terénu a prověříme mrštnost. Sraz je vždy v 18h na Ladronce u křižovatky ulic Tomanova a Kozlova. Trenér: HonzaV Body pro děti: 10 b.

Zobrazit více »
500Kč

Středočeská žákovská akademie

Duben 27. - Duben 29.
Kamenice,
Kamenice, Česká republika
+ Mapa Google

Místo: Základní škola Kamenice, Ringhofferovo náměstí 434, 251 68 Kamenice Doprava a sraz: Doprava individuální – každý si dopravuje své děti tam i zpět. Příjezd v pátek v 18. hod. Odjezd ze soustředění bude v neděli po 14. hod. S sebou: běžecké vybavení na trénink v terénu (2x denně, tj. vč. dostatku náhradního oblečení) SI čip, buzola, mapník, tužka (č/f fixa – nejlépe nesmyvatelná), čelovka vlastní spacák a karimatka, kempingová židle (kdo má a chce) ručník, hygienické potřeby apod. záznamové zařízení GPS nebo telefon…

Zobrazit více »

OB – JihoČ sprint a štafety

Duben 28.
Zobrazit více »
Květen 2018

Atletický trénink

Květen 3. @ 18:00 - 19:00
Ladronka,
Tomanova 1
Praha,
+ Mapa Google

Zdokonalte si svoje běžecké schopnosti pod vedením našeho atletického trenéra PavlaS. Nebude se jen běhat, zážitků bude více i se zohlednění pohybu v terénu a prověříme mrštnost. Sraz je vždy v 18h na Ladronce u křižovatky ulic Tomanova a Kozlova. Trenér: PavelS Body pro děti: 10 b.

Zobrazit více »
+ Exportovat uvedené Akce