Načítám Akce
Vyhledat Akce

Navigace pro zobrazení akce

Nadcházející Akce

Navigace pro seznam (Akce)

Březen 2019

OB – OŽ Roudnice/Travčice

Březen 24.

Pěkně nám začíná sezóna oblasťáků, tedy normálních orientačních závodů. Vydáme se do nového lesa v Polabí – to slibuje, že se kopcům tentokrát vyhneme, což na začátek není vůbec špatné. V Litoměřicích upozorňuji na dvě skvělé kavárny, kde mají i moc dobré dorty: http://www.kavasparou.cz/ http://kafedoma-kavarna.cz/ Přihlášky prosím do 17.3.2019 do 18h. Vedoucí výpravy: HonzaM Body pro děti: 100 b.

Zobrazit více »

NOB – Libovice

Březen 30.

Jak tradice velí, je třeba na začátku sezóny pořádně vyzkoušet orientaci při nočním orienťáku. V noci vypadá všechno úplně jinak. V závodě lze startovat od DH14. Pro ostatní jsou připravené treéninkové tratě, přičemž T1 lze absolvovat i ve dvojicích, což všem vřele doporučuju. Přihlášky prosím do 26.3.2019. Vedoucí výpravy: HonzaM Body pro děti: 100 b.

Zobrazit více »

MTBO – Slaný/Kejkol

Březen 30.

Bajkerská sezóna nám začíná! Vyrazte speciálním vlakem Cyklohráčkem na první závod Pražské ligy MTBO. Přihlášky prosím do 25.3.2019. Vedoucí výpravy: RadekČ Body pro děti: 100 b.

Zobrazit více »

OB – OŽ Kvílice

Březen 31.

Oblastní série pokračuje. Akce vhodná pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. POZOR – na neděli dochází ke změně času! Tak při vstávání nekvílejte. Přihlášky prosím do 25.3.2019. Vedoucí výpravy: RadekČ Body pro děti: 100 b.

Zobrazit více »
Duben 2019

OB – mistrovství oblasti ve sprintu

Duben 6.

Městský orienťák na pomezí Vršovic a Vinohrad, většinou asi v Grébovce. Přihlášky do 30.3.2019. Vedoucí výpravy: hledáme… Body pro děti: 100 b.

Zobrazit více »

OB – OŽ Týnec nad Sázavou

Duben 7.
Týnec nad Sázavou,
Týnec nad Sázavou, Česká republika
+ Mapa Google

Tady jsme už byli a posledně hodně pršelo (při orienťáku), resp.bylo krásné teplo (na lodích). Pozoruhodný terén přími vybízí k proběhnutí. Pokud bude otevřeno, doporučuju navštívit: https://www.facebook.com/bistroLedce http://www.farmakrhanice.cz Přihlášky prosím do 30.3.2019. Vedoucí výpravy: hledáme… Body pro děti: 100 b.

Zobrazit více »
2300Kč

Velikonoční tréninkový kemp 2019 v kraji viklanů

Duben 18. - Duben 21.

Velikonoční tréninkový kemp nás zavede do rozsáhlých lesů v okolí Rabštejna nad Střelou. Tajemná místa, vůkol jen stromy a místa opředená roztodivnými pověstmi. Krom nás, široko, daleko ni živáčka. Centrum akce bude na Sklárně. V rámci tréninkového kempu je k dispozici: ubytování v pokojích většinou 3L (jeden je 5L), každý má své sociální vybavení, malá klubovna na patře, stravování 3x denně nebo balíček + 2 malé svačinky, použití tělocvičny, přístup na malou dráhu lanového parku, ping-pong (vybavení s sebou) a…

Zobrazit více »

Rocki Race

Duben 27.

RR je závod, při kterém dochází ke kombinaci běhu a překonávání překážek. Náš závod bude mít vytvořené tratě pro 4 kategorie dětí od 6 do 17 let. Každý závodník, který dokončí trať, získá legendární OCR medaili a první tři v každé kategorii získají další ceny. Celá akce bude mít velmi bohatý doprovodný program, kterého se mohou zúčastnit všichni, kdo mají zájem o sport a zábavu. Nejlepší tým získá pohár a věcné ceny. Podrobné informace k akci naleznete na našich webových stránkách…

Zobrazit více »
+ Exportovat uvedené Akce