Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

OB – hvězdicová hra (ZRUŠENO!)

28.3.2015 @ 9:50 - 11:00

Zdarma

AKCE SE ZRUŠILA!

sobotu 28.3. od 9:50 si uděláme hvězdicový trénink, jež se uskuteční kde jinde než na Hvězdě. Sraz bude na tradičním místě, tedy u jižního vchodu do obory (u křižovatky ulic Pozdeňská a Za oborou).

Hvězdicová hra tkví v tom, že na každou kontrolu se vydáte ze startu a zase se na start vrátíte. Pak je teprve možné jít na kontrolu další, načež se musíte vrátit opět na start. Každá kontrola je obodovaná, přočemž počet bodů určuje, kolik lidí společně ve skupině musí na kontrolu vyrazit. Skupina musí skutečně jít či běžet společně. Dá rozum, že kontroly s větším počtem bodů budou těžší a naopak. Hromadný start bude v 10 hodin. Bude nutné doběhnout v časovém limitu, tedy hodinky se budou hodit. Je třeba se dostavit alespoň 10 minut předem kvůli instruktáži. Na akci potřebujete buzolu (případně kompas či elektronický kompas) a něco na psaní. U dětí od 8 let, kteří nejsou začátečníky, doporučuji startovat samostatně.
 
Nezávazné přihlášky mi prosím posílejte do čtvrtka 26.3. s uvedením toho, jak budete startovat (děcko s rodičem, děti samostatně, dospělí samostatně). Potřebuju to vědět předem kvůli zákresu patřičného počtu map a taky kvůli nastavení bodování. Akce je pro malé i velké!
 
Zajímavosti v okolí: letohrádek Hvězda, dětské hřiště u Hvězdy, Ladronka.
 
Body pro děti:
– bodovací soutěž: 100 bodů,
– plyšáková soutěž: 0 bodů.

Podrobnosti

Datum:
28.3.2015
Čas:
9:50 - 11:00
Cena:
Zdarma

Pořadatel

HCE – TJ Hostivice, oddíl orientačních sportů
View Pořadatel Website

Místo konání

Hvězda (ul.Za oborou)
Za Oborou
Praha,
+ Google Mapa