Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Cyklokemp

Od pátka 8.9. do neděle 10.9. máme zarezervovanou tuto chalupu "téměř na konci světa" - http://arnostovachata.cz.. Jsou tam postele pro 16 lidí, mládežníci mohou event. spát na matracích na zemi. Velká společenská místnost a vybavená kuchyňka. Cyklotrasy vymyslí JirkaH. společně ... Číst více »

trénink

Hostivice - rybník Kala Hostivice

Sraz u hráze Kaly. Trenérka: Irena

Teribear

Akce startuje ve čtvrtek 14. září a zapojit se můžete kdykoli od zahájení akce, nonstop, až do soboty 23. září. Princip akce zůstává stejný, v kteroukoliv denní či noční dobu můžete svým vlastním pohybem, ať už chůzí či během, pomáhat ... Číst více »

OB – trénink

Hostivice - rybník Kala Hostivice

Sraz je u hráze rybníka Kala. Tentokrát procvičíme paměť a taky trochu co dělat, když se ztratím. S sebou tedy doporučuji mozek, sportovní oblečení s pokrytím nohou a čelovku - večer už není v lese moc vidět, zvláště ne na ... Číst více »

OB – trénink

Hostivice - Višňovka K Višňovce, Hostivice, Česká republika

Sraz je kraji Višňovky směrem ke skladovacím helám, příjezd od nádraží. Na místě je ohniště, tak pokzd bude dovoleno pálení ohňů, můžete udělat táborák. trenéři: Pavel a Lenka

OB – OŽ Želízy

Tento oblasťák slibuje krásný skalní zážitekpro skalní příznivce orientace i pro nováčky. V okolí jsou rozeseté postavy vytesané do skal i umělé jeskyně. Pa akci doporučuju navštívit. Vedoucí výpravy: MartinK Přihlášky prosím do 20.9.

OB – OŽ Úštěk

V okolí Úštěka jsme již jednou byli a nohy znavené z kopců jsme pak mohli oživit dobře zorganizovaným občerstvením. Tehdy to byl pěkný závod, tak bychom si to mohli zopakovat. Doporučuju v okolí navštívit kalvárii, hrad Helfenburk či samotné městečko ... Číst více »