Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Lezecká stěna

21.2.2017 @ 18:00 - 20:00

Pro velký úspěch opět zasvětíme tradiční úterní večer společné návštěvě lezecké stěny. (První polovinu února vzhledem k jarním prázdninám nic nepořádáme.)

Podnik se pyšní titulem největší boulderingové stěny v republice a asi to bude i pravda. Každopádně tu jsou dvě velké boulderingové stěny nad sebou a nad nimi ještě menší boulderingová galerie. Na vyřádění se spousta prostoru. Děti se mohou účastnit pouze za přímého dohledu vlastního rodiče nebo jiné jím zjednané dospělé osoby. Pokud se dospělí účastní jen jako doprovod, platí symbolické vstupné pro jističe 40 Kč. Lezecké boty a další vybavení lze zapůjčit na místě.

Většina půjde na místní lezeckou stěnu. Pokud neovládáte umění jištění provazem a dalšími lezeckými vymoženostmi, doporučuji si zajistit instruktora. Lezecká stěna je od boulderingu oddělená pouze turniketem, rozdíl v ceně se vstupem na stěnu a bez je symbolický. Mezi stěnou a boulderingem lze přecházet, naopak nikoli (tj.kdo má zaplacený jen bouldering, nemůže na stěnu).

Před návštěvou je nutná registrace na webu a souhlas s provozními podmínkami. Registraci udělejte za sebe předem nebo můžete také na místě. V zimě se zde topí, ne však nějak výrazně.

Sraz přímo již na lezecké stěně je kolem 18h. Doba trvání akce – dokud nás to bude bavit. Vstupné si hradí každý sám.

Body pro děti: 10 b. do bodovací soutěže.

Trenér: HonzaM (tentokrát jen jako kontakt, nikoli jako trenér lezení)

DBEJTE NA BEZPEČNOST!

Podrobnosti

Datum:
21.2.2017
Čas:
18:00 - 20:00

Místo konání

Jeremi – sportovní centrum
Jeremiášova 2
Praha,
+ Google Mapa
View Místo konání Website

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *