Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

OB – nedělní trénink

26.11.2017 @ 10:00 - 11:00

10Kč

Další ze série nedělních tréninků se uskuteční v Řitce.

Start 10-11 hodin.

Nezávazné přihlášky prosím do čtvrtka 23.11.2017 na náš klubový mail ob.hostivice(zavináč)gmail.com . Za klub stačí počet lidí a na jaké trati budou startovat.

Připravené budeme mít následující tratě:

  • Bet (2,1 km) – vhodné pro děti. Prvních 20 dětí, jež z tratě donesou alespoň jedno heslo, čeká malá odměna.
  • Venda  (3,3 km) – pokud mají děti a mládež dobře zvládnutou orientační techniku, mohou asi od DH12-14 zkusit tuto trať. Když to nepůjde, vrátí se zpět a zkusí něco lehčího.
  • Evička (3,3 km) – nebojte se, na mapě nebude úplně všechno v pořádku, Evička je zkrátka drsňačka. Speciální prémie pro prvního, kdo trať absolvuje.
  • Kubátos (4,9 km) – pár kontrol, mezi nimi delší proběhnutí, ani orientace nebude chybět.

Tratě se liší hlavně obtížností. Zatímco Bet má rád kratší tratě, Venda má skvělou orientační techniku a Evička je správná drsňačka. Kubátosovi to je jedno, zvládá tratě krátké i dlouhé.

Start bude v Řitce úplně na konci Řevnické ulice, v cípu lesa. Z Řitky tudy vede žlutá turistická značka a také cyklostezka. Do Řevnické ulice autem nezajíždějte, není tu kde pořádně zaparkovat. Ostatně od místního zámku je to na místo srazu jen asi 650m. Sem tam se dá zaparkovat i mezi místními zahradami (Višňovka).

Velká, důležitá, leč obávám se, že marná prosba – vážně nepočítejte s tím, že se dá v Řevnické ulici zaparkovat. Je to polní cesta a pokud to je někde více místa, tak to je hlavně kvůli vzejdu na místní pozemky. Často je polní cesta lemovaná pangejtem nebo kamením. Zkuste zkrátka parkovací štěstí jinde. Na místě srazu bude auto organizátora, kde si budete moci odložit omezené množství věcí.

V lese je stále hodně vývratů. Kvůli vývratům jsme museli tratě předělat tak, aby se některým exponovaným místům tratě vyhýbaly. Prosím, dbejte na vlastní bezpečnost! Vývraty raději obejděte, rozhodně je nepodlézejte – takové chování si můžete třeba nechat do zaměstnání pro svého šéfa, ale do lesa na trénink nám to netahejte.

Vedoucí akce: HonzaM

Body pro děti (jen HCE). 100 b.do bodovací soutěže

Podrobnosti

Datum:
26.11.2017
Čas:
10:00 - 11:00
Cena:
10Kč

Pořadatel

HCE – TJ Hostivice, oddíl orientačních sportů
View Pořadatel Website

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *