Mimořádná bodovací prémie při podzimních oblastních závodech

4 Zář

Milá naše mládeži, během roku se účastníte bodovací soutěže a my pro vás máme další mimořádnou bodovací nadílku. Mimořádné body bude možné získat pouze za podmínky, že se celý tým umístí na určitém pořadí a zároveň vy sami velmi aktivně přispějete k bodovému hodnocení týmu. Sledujte tedy bedlivě náš web i jednotlivé popisy akcí v našem kalendáři – tam budou mimořádné bodovací porce uváděné.

Nyní však k mimořádné prémii v souvislosti s OŽ na podzim 2018. Body navíc nad rámec klasického bodování za účast dostanete pokud splníte všechny následující podmínky:

  1. V hodnocení týmů v rámci podzimního kola oblastního žebříčku (OŽ) Středočeské oblasti se náš klub umístí v mládežnické kategorii na 10.nebo lepší pozici.
  2. Zúčastníte se alespoň 4 závodů OŽ. Pokud bude někdo disk nebo vzdá, závod se mu nepočítá.

Tato mimořádná bodovací prémie činí pro každého 200 bodů, přičemž pokud se družstvo umístí na lepším než 10.místě, tak za každé lepší umístění se připočítává dalších 50 bodů. Například pokud se tým umístí na 9.místě, dostane každý, kdo splní všechny výše uvedené podmínky, 250 bodů navíc.