Můj milý tréninkový deníčku!

19 Led

Vybral jsem si Tě, abych do Tebe psal své úžasné sportovní zážitky. Proto jsem si také vybral právě Tebe – jsi dost malý, abych Tě mohl brát s sebou na cesty, zároveň dost velký, aby se do Tebe dalo bez omezení psát, kreslit, lepit nálepky či fotky, máš hodně stránek a jak Tě budu vozit s sebou a někdy taky nosit na tréninky, budou se hodit Tvoje tvrdé desky (případně Tě dám ještě do obalu). Vlastně je jedno, zda-li máš linky, čtverečky nebo čisté listy, já se s tím nějak vypořádám. Každému ostatně vyhovuje něco jiného. Někdo raději kreslí, někdo raději píše. Dokonce jsou i deníky, které jsou uvnitř organizované tak, aby se do nich daly zaznamenávat sportovní zážitky.

Zatím si do Tebe píšu výsledky šifrovací ligy. Teď v Tobě mám i poznámky z poslední tajné přednášky v klubovně. Vidím, že někdo má dokonce deník zamykací, ale mě do něj nikdo neleze, tak Tě nechám takto volně. Ještě tak ztratit klíče od zámku! Budu si do Tebe psát své tréninky, co tam dělám a tak. To se mi bude moc hodit, až budu větší a třeba taky budu někoho trénovat. Nebo můžu pak tréninky vylepšit a trénovat sebe. Člověk si zkrátka nemůže pamatovat všechno.

Budu si do Tebe taky psát o závodech, kam jezdím. Snadno tak poznám, kam jedu třeba podruhé a jaké záludnosti trati jsem řešil posledně. To je velká výhoda. Zkušenost je něco, co se mohu naučit jen tím, že to zažiju. Nejde to našprtat z učebnic. A oživit zkušenost z minulé akce je super! Ostatně si do Tebe budu psát také další zážitky, kde jsme byli po závodech na výletě nebo kde jsme se dobře nabaštili.

Sem tam Tě přinesu na trénink. Člověk nikdy neví, kdy za poctivě naplněný deník dostanu body do bodovací soutěže.