Naše soutěž s Teribearem

2 Zář
V souvislosti s charitativním během Teribear jsme pro náš oddíl vyhlásili soutěž pro děti a mládež, do níž jsme pozvali i členy z jiných oddílů TJ Hostivice. Přihlašování probíhá stále na www.teribear.cz . Naše klubová skupinka se nám pomalu rozrůstá, tak neváhejte a hurá do přihlašování! Přihlašovací kód do TJ Hostivice získáte u trenéra.
Jaké jsou tedy soutěžní “kategorie”.
(1) Nejvíce naběhaných kilometrů. Počítají se kilometry započítané do oficiální výsledkové listiny Teribear. Na vítěze čeká sportovní lahev.
(2) Největší poměr kilometrů a věku. Abychom dali šanci všem věkovým kategoriím, tato soutěž se týká podílu celkově naběhaných kilometrů a aktuálního věku (km/věk). Na vítěze čeká originální plyšový medvídek Teribear.
(3) Prvních 10 km. Kdo od začátku konání charitativního běhu , tedy od 10.9. od 10 hodin a 10 minut první urazí 10 kilometrů, stává e vítězem této kategorie. Rozhodující je záznam ve Stravě následně potvrzený ve výsledkové listině Teribear. A k největšímu rychlíkovi poputuje pěkná záložka Teriebear.
Soutěž je pro děti a mládež, tedy osoby ve věku maximálně 17 let, což musí platit do posledního dne charitativního běhu. Soutěž je pro členy TJ Hostivice. Pochopitelně není nutné pořád běhat, chůze se taky počítá. Vyhrazujeme si možnost udělit v případě zájmu i více cen, nejen pro vítěze. Máme například šátky z předchozích ročníků. Pokud se domníváte, že vám náleží vítězství v některé kategorii, pošlete nám prosím zprávu na náš klubový email (viz kontakty). Tato soutěž se může kdykoli změnit nebo zrušit bez udání důvodu. Ceny z této soutěže nelze vymáhat.