Orienťácká e-liga pokračuje

23 Říj

Aby nám nezakrněly mozkové závity, pustili jsme se opět do elektronických tréninků. Tentokrát ve formě e-ligy, tedy etapového elektronického tréninku. Probíhá to přes počítač nebo přes mobil. První trénink byl již tuto středu a na každou další etapu se můžete těšit také vždy ve středu.

Témata e-tréninku jsou rozličná a vždy mají nějaký vztah k orientaci. Začali jsme velmi zlehka terénními mapovými značkami, což se nakonec ukázalo býti pro některé borce přeci jen oříškem. Další e-trénink plánovaný opět na středu a má tajemný název pikpik…

Do e-ligy lze kdykoli přistoupit i vynechat etapu. Neznamená to tedy, že při vynechání etapy jsou jako na klasických závodech diskvalifikovaný. Při vynechání etapy jen nezískáte body do celkového hodnocení. Pozvánku s pokyny najdete v našem kalendáři akcí nebo na hlavní stránce našeho webu vpravo.

Celá akce je sice zaměřená na mládež, ale vzhledem k tomu, že mezi účastníky jsou i dospělí, rozdělili jsme účastníky do kategorií. Soutěž vyhodnotíme o vánocích.