Soutěž „Jdi na závody a vyhraj….“ letos v novém hávu

9 Led

I když tato soutěž byla původně koncipována jen na jeden kalendářní rok, bude i letos příchod nového roku znamenat nový ročník této akce, jež má za cíl podpořit účast našich orientačních kolegů na oficiálních závodech. Zdá se, že se podařilo už hodně lidí přesvědčit, že závody nejsou ničím strašným, ba naopak že se jedná o příjemný zážitek spojený s poznáváním nových krajů. A z orientačního pohledu jsou závody často jednodušší než naše tréninky.

V loňském roce překročilo desetibodový limit pro získání ceny hned několik dětí a některé z nich tuto hranici překročily dokonce vícekrát. Aby byla hra zajímavější, budeme letos za účast na závodech udělovat pouze 1 bod tomu, kdo bude oficiálně přihlášen a bude také na své jméno skutečně startovat. Dalším oživením je rozšíření soutěže i na dospělé. Dozajista jim bylo líto, že si s naší mládeží nemohli zasoutěžit, tedy jim to letos vynahradíme. Dlužno na okraj dodat, že kombinace těchto dvou novinek znamená, že dospělí obvykle bod za svoji účast v kategorii HDR nedostanou – obvykle se totiž startuje na jméno dítěte a ten, na koho jméno se startuje, dostane bod. Tak si to doma případně prodiskutujte.

Letos soutěžíme o malou a pěknou pomůcku z oblasti sportovní výživy. Těším se tedy na viděnou na závodech – klasický otvírák sezóny, Jarní skály, nás čeká již 11.března.

Bodový stav můžete průběžně sledovat na našem webu v sekci Soutěže.

http://www.obhostivice.8u.cz/souteze/jdi-na-zavody/