Vábení podzimních tréninků

8 Srp

Prázdniny jsou ve své druhé polovině a sice se to nezdá, ale první poprázdninový trénink se uskuteční již dříve než za měsíc. V trénincích během podzimního cyklu opět zachováme tradiční úterní termín od 18 hodin a plánujeme je zatím na září-listopad s tím, že podle počasí pak můžeme pár tréninků přidat (či výjimečně i ubrat – nechceme přece onemocnět). V prosinci se navíc bude konat pár tradičních nočních orienťáků, kde bychom neměli chybět – jako příklad bych vybral noční skorelauf ve Hvězdě, jež bývá velmi hezký.

Nyní trochu blíže k podzimním tréninkům:

  • konají se vždy v úterý od 18 hodin s výjimkou trénink atletických, jež začínají z důvodu dispozic trenéra v 18:30. První začíná již 6.září.
  • První trénink v měsíci je na Hvězdě, ostatní se uskuteční v Hostivici. Snažíme se tím vyjít trochu vstříc pražským kolegům a zároveň zpestřit prostředí tréninků.
  • Za účast na tréninku dostávají děti 10 bodů do bodovací soutěže, jež probíhá během celého školního roku.

Začátečníci se mohou zúčastnit jakékoli naší akce, tedy i tréninků, bez předchozího ohlášení (není-li výjimečně uvedeno jinak).

Tréninky nebudou jen v úterý, ale občas i o víkendu, co nám kalendář dovolí. První velký víkendový trénink chystáme na neděli 11.9., kdy se uskuteční lesní škola. Jde o akci, kde má každý k dispozici asi na 1 hodinu svého trenéra, jež se vám bude plně věnovat. Lesní škola je velmi vhodná pro všechny sportovce od úplných začátečníků až po zkušenější borce. V rámci školy budou i nějaké doprovodné akce.

Zabrousíme-li do budoucnosti, tak na leden-březen bychom rádi v úterních trénincích pokračovali. Zatím je problém v tom, že na tréninky nemůžeme sehnat patřičné prostory. Tak nám držte palce a posílejte tipy. Pokud o něčem víte.

2 odpovědi na “Vábení podzimních tréninků

  1. Moje dcera 15 má zájem o orientační běh. Můžete mi poslat kde je 1 setkání v záři? Pokud to mu rozumím je to v hvězdě v 18.00 úterý 6 záři ? Kde je přesně sraz?
    Děkuji
    Adela

  2. Úplně první trénink 6.9. bude atletický, pro nováčky je lepší orientační trénink – první bude v úterý 13.9. od 18h v polesí u hostivických rybníků. Přesné místo budeme specifikovat asi týden předem – uvidíte jej v sekci Kalendář na našem webu.

Komentáře nejsou povoleny.