Zimní tréninky v klubovně

11 Lis

Na zimu jsme opět nesehnali tělocvičnu, leč díky Kataríně máme k dispozici klubovnu. Tímto jí velmi děkuji za podporu!

Úterní tréninky v klubovně se naplno rozjedou v lednu. Čeká nás zde hlavně šifrovací liga, na níž jste se mohli připravit během našeho posledního špekáčkového tréninku. Také si zda zahrajeme několik mapových, vrstevnicových, piktogramových a jiných kvízů. K tomu bude na některé akce zapotřebí placaté zařízení (telefon nebo tablet) s připojením na data. Tréninky doplníme o záznamy a vyhodnocení postupů v této sezóně. Máte-li tedy nějaké zajímavé zakreslené postupy, přineste je někdy s sebou, abychom se na ně mohli společně podívat.

Nyní velmi důležitá prosba, jíž věnujte náležitou pozornost! Klubovna se nachází v zámeckém statku, kde jsou různí majitelé pozemků i budov. Proto musíme přijmout některá opatření.

  • Příchod i odchod z klubovny bude možný pouze společně. Sraz bude vždy asi 7 minut před zahájením u branky – ta je u vchodu do statku hned vedle zámku na naší návsi. Vchod se večer zamyká, jinak než společně se tam nedostaneme. Pro opozdilce dodávám, že klíče máme jedny a budou je mít pouze některý z trenérů, tedy po zahájení tréninku v klubovně již nevolejte.
  • Prosím uvnitř statku choďte pouze společně s trenérem a pouze po vydlážděné cestě. Rozhodně prosím nechoďte v rámci hospodářského dvora na prohlídky pamětihodností.

V klubovně je varná konvice a malá kuchyňka. Kdo chce, může bez ostychu připravit pro účastníky čas od času cosi na zub. Také si můžeme umístit do klubovny svoji nástěnku, dobrovolníci jsou vítáni.

Abyste se nemuseli těšit až na leden, ostatně s vánoci by toho těšení mohlo být na vás moc, uděláme již pár tréninků ještě letos. Sledujte kalendář!