Jak ještě dále

14 Říj

Tento článek zohledňuje stav ke 14.10.2020. Zdá se, že se opatření zase hrnou těžko předvídatelným tempem jako na jaře LNejprve důležitá poznámka pro začátečníky a nováčky – prosím, vůbec se neobávejte přímo kontaktovat některého z trenérů nebo napsat na náš klubový mail. Máme pro vás asistenci trenérů, do skupiny 6 osob bychom se měli takto v pohodě vejít. Určitě vám přijdou některé věci neznámé, tak není třeba se ostýchat a pište, volejte.

U našich tréninků a dalších akcí přistupujeme k následujícím úpravám.

  1. Úterní orientační tréninky budou probíhat v jiné podobě. Pravděpodobně přejdeme na virtuální tréninky jako na jaře. Publikované tratě si každý proběhne sám a pak pošle trenérovi záznam GPS napárovaný do mapy v JPG. Členové klubu si párují mapy sami, případně mi zavolají o pomoc. Nováčci a začátečníci se spojí s trenérem nebo napíší na klubový mail a pomůžeme jim instruktáží a můžeme taky půjčit jedny hodinky se záznamem GPS. Pokusíme se zohlednit program na poslední týden v říjnu, kdy budou prázdniny.
  2. Čtvrteční atletické tréninky pokračují i nadále. Na tréninky je ale třeba se předempřihlásit přímo HonzoviV.
  3. Připravujeme akce na víkend 24.+25.10. Závody byly zrušené, tak bude alespoň jeden den trénink – buďto virtuální nebo v malých skupinkách. Taky plánujeme štafetovou brigáduna bývalé hájovně u Kaly.
  4. Rezervaci na tělocvičnu máme stále platnou a tréninky tam spustíme hned, jak to bude možné. Mohou být i v menších skupinkách, ale 6 lidí je fakt moc málo, limit bude být větší, abychom začali.
  5. Příští týden by měla začít orientační e-liga. Přes Kahoot budeme zase sbírat body tentokrát do etapové aoutěže.

Podrobnosti najdete tady na webu v našem kalendáři, případně sledujte klubový whatsapp či mail.