Kterak jsme si letos šplhli

19 Lis

Není bez zajímavosti se občas podívat i na nějaké to číslo. Myslím tím něco jiného než počet kontrol, vzdálenost nebo čas. I můj zrak padl na oblastní žebříček, do něhož se sbírají každý rok body na předem určených závodech. A jelikož jsme na pár takových akcích byli přítomni, mrkneme na výsledek a na to, jak jsme po žebříčku šplhali.

Do žebříčku sbírají body kategorie kromě HDR, liniových tratí a tratí tréninkových či pro příchozí. Tím jsme vlastně vyloučil většinu lidí z našeho klubu… Žebříček sám krom toho, jak se člověk umístí a má z toho třeba dobrý pocit, také v kategoriích DH14-20 může napomoci získání licence B.

U nás má hodně lidí již licenci C, to znamená, že už se považují za plnohodnotné orientační závodníky. V tuto chvíli to jsou vlastně všichni, kdo mají svazovou registraci. Pokud je to váš případ, gratuluji! Od kategorie DH35 lze už mít jen licenci C.

Kromě ostřílených borců, kteří dosáhli v oblastním žebříčku moc pěkných umístění tu máme i nové tváře, jež si vedly velmi dobře. I vám všem patří blahopřání.

 

JEDNOTLIVCI (PODZIM)

5 LenkaK (D45)

10 Martin (H55)

21 Pavel (H45)

25 Hanka (D10)

28 Martina (D45)

52 JirkaŠ (H45)

62 Adam (H10)

 

DRUŽSTVA (PODZIM)

11 TJ Hostivice (Dospělí)