Změna registrace členství

25 Lis

Mnozí z vás zaznamenali problematiku registrace členství v TJ Hostivice. Vzhledem k opakujícím se dotazům přikládám několik informací. Jak už jsme psali někdy na jaře, TJ Sokol Hostivice se měnil na TJ Hostivice a pochopitelně nejde jen o název. Náš sportovní klub se přeměnil vzhledem k aktuální legislativě na spolek a přesunul se z České obce sokolské směrem do České unie sportu (ČUS).

Tím pádem se také znovu od nuly řeší členství v TJ. Kdysi jsme si řekli, že každý, kdo zaplatí příspěvky, bude brán za člena TJ, což platilo v Sokole. Nyní je však projít procesem registrace znovu. Kdo tedy ještě tak neučinil, nechť prosím kontaktuje LenkuK a pošle jí příslušné údaje k registraci.

Pro nás jako oddíl OB je pochopitelně výhodnější mít více registrovaných členů. Doufáme, že by to mohlo vést i k lepšímu přístupu k různým dotacím. Na členy se také vztahuje pojištění, jež je pro klub sjednané. A v neposlední řadě mají platící členové našeho oddílu většinu tréninků a dalších servisních služeb bez dalších doplatků.

Tato registrace nemá bezprostředně nic společného s registrací u ČSOS, tedy s registrací pro orientační závody. K té se dostaneme opět počátkem nového roku.