Mimořádná bodovací prémie při PPŽ 2018

14 Kvě

Milá naše mládeži, během roku se účastníte bodovací soutěže a my pro vás máme mimořádnou bodovací nadílku. Ta se bude vypisovat nyní častěji a bude se týkat dlouhodobých soutěží jako je právě nyní Pražský pohár žactva (PPŽ) nebo oblastní či celostátní žebříčky. Mimořádné body bude možné získat pouze za podmínky, že se celý tým umístí na určitém pořadí a zároveň vy sami velmi aktivně přispějete k bodovému hodnocení týmu. Sledujte tedy bedlivě náš web i jednotlivé popisy akcí v našem kalendáři – tam budou mimořádné bodovací porce uváděné.

Nyní však k mimořádné prémii v souvislosti s PPŽ. Body navíc nad rámec klasického bodování za účast dostanete pokud splníte všechny následující podmínky:

  1. V hodnocení týmů v rámci PPŽ se náš klub umístí na 10.nebo lepší pozici.
  2. Zúčastníte se alespoň 4 závodů PPŽ, přičemž započítáváme i Klacky Open. Pokud bude někdo disk nebo vzdá, závod se mu nepočítá.

Tato mimořádná bodovací prémie činí pro každého 200 bodů, přičemž pokud se družstvo umístí na lepším než 10.místě, tak za každé lepší umístění se připočítává dalších 50 bodů. Například pokud se tým umístí na 9.místě, dostane každý, kdo splní všechny výše uvedené podmínky, 250 bodů navíc.