Roztoky Trails Challenge

29 Pro

Milí běžci, milé běžkyně,

připravili jsme pro vás velkou běžeckou soutěž Roztocké Traily,  ideálně vhodnou do bezkontaktní doby,-) Inspirací nám byla poměrně známá celostátní soutěž Trail Tour.

V nejhezčích místech v okolí Roztok jsme pro vás nachystali celkem 10 běžeckých tras (trailů/segmentů). Jsou dlouhé od 1 km do 5 km, vedou po rovině, z kopce i do kopce, vesměs po lesních pěšinkách, kudy moc lidí nechodí.

Soutěží se s pomocí hodinek s GPS či telefonem – dostavíte se na Start etapy, zapnete si záznamové zařízení, oběhnete trať, zmáčknete cíl a nahrajete svůj čas. A ve výsledcích se pak porovnáte s ostatními běžci. Podle ztráty na vítěze získáváte v každé etapě body. A ty se vám sčítají do celkových výsledků. Trasy je dobré si projít předem, nebo velmi dobře nastudovat, běžet můžete také se zapnutou navigací v MAPY.CZ.

Abyste měli větší motivaci, domluvili jsme pro vás ceny od báječných sponzorů – Únětické pivovaru a Kalabria. A hlavní cenu pro šťastného výherce – víkendový pobyt v Jizerkách, v orienťáckém penzionu Potkávárna u Havranů.

Do soutěže jsme vyzvali i další roztocké i mimo roztocké oddíly. Body jednotlivců se totiž sčítají do prestižní soutěže Klubů.  🙂

Všechny informace – jak se zaregistrovat, jak měřit a nahrávat časy, mapy s popisem tras, výsledky – najdete na webu

RT.OKROZTOKY.CZ

Pokud zatím nemáte s používáním hodinek s GPS či záznamem trasy do telefonu zkušenosti, je dobré si to vyzkoušet na nějaké krátké trase, možná se vám napoprvé nepovede trať správně změřit či nahrát – klidně pište, volejte, problém vyřešíme.

Takže? Najděte běžecké boty, nejlépe terénní, hodinky či telefon a vyražte. Co nejdříve, ať stihnete do konce ledna všechny etapy!

Jitka a Honza (který to všechno naprogramoval, sepsal na web, odladil, a poradí vám, až něco nebude fungovat), Roztoky

P.S. Hostivičtí borci nechť se hlásí pod klubem OB Hostivice.