Špionážní foto z příprav na PPŽ a Zážitkovou orientaci v Hostivici

31 Kvě

Jak asi víte, ve středu 1.6., přímo na Den dětí, se v Hostivici uskuteční žákovský závod – Pražský pohár žactva – a souběžně také Zážitková orientace pro laickou veřejnost, kde si lidé budou moci bez měření času (a bez startovného) vyzkoušet pohyb v lese podle mapy. Asi hodně z vás by rádo vědělo, jak to bude na místě vypadat. Proto jsem dnes tajně vyrazil do prostoru příprav této orientační akce a pořídil pro vás několik fotek. Prosím, nechte si to pro sebe a neřekněte to na mě!

Centrum bude na fotbalovém stadionu v Hostivici. Návštěvníci si budou moci nechat věci na krytých tribunách. Nic cenného bych s sebou nebral, ostatně pořadatel za odložené věci neručí. Fotku jsem nenápadně udělal od brány z hlavní ulice, aby mě nikdo neviděl.

Hce stadion

Start bude na louce pod hrází Litovického rybníka. Z tohoto pohledu (foceno z úkrytu v křoví na hrázi) bude vpravo start a místo pro případné ležení či rozcvičování účastníků. V levé části bude nějaké místo na parkování omezeného počtu aut, tedy se držme známého přísloví „kdo dřív přijde, ten dřív parkuje u startu“. Od fotbalového stadionu a tedy od prezentace to je slabých 500 m. Leč je třeba projít myší dírou mezi ploty.

Hce louka u kurtu

Pozor – tohle je vážně hodně tajné. Tady snad prý někde bude jedna z kontrol!

Hce les

Vyblejsknul jsem vám taky terén poblíž mapového startu.

Hce les2

No není tu krásně?!

Hce Litovcak

Jak jste určitě pochopili, vůkol jsou rybníky a mokřady, tedy o komáry tu není nouze. Dnes jich tu sice bylo minimum, ale repelent bych raději bral s sebou.

A závěrem ještě jedna fotka z případ místa prezentace na stadionu pořízená mimořádně rafinovaným a skrytým způsobem.

IMG_4387

Tak na brzkou viděnou!

Jedna odpověď na „Špionážní foto z příprav na PPŽ a Zážitkovou orientaci v Hostivici“

Komentáře nejsou povoleny.