Výsledky špekáčkového tréninku

15 Říj

Hlavním cílem špekáčkového tréninku bylo utužit vztahy v rámci našeho týmu poté, co jsem nebyli úspěšní při motivaci děcek na štafety. Dalším cílem byl trénink odhadu času, v tom jsem si nedělal žádné iluze, což se do jisté míry nakonec potvrdilo. Počasí bylo opravdu skvělé a taky ohniště v Šárce na nás čekalo s otevřenou náručí.

Měli jsem k dispozici celkem tři tratě:

  • Denča – krátká trať, na danou kategorii do DH10 spíše náročnější,
  • Kubátos – střední trať, poměrně těžká na mapě bez cest,
  • Evička – extrém, nejvíc kontrol či „kontrol“, jiné měřítko a krom vrstevnic žádné další zbytečné detaily, možná sem tam oplocenka (ty se v lese v mezidobí stejnak změnily) či pramen nebo vodní jáma.

Pro ty, co na tréninku nebyli, jen doplním, že kontroly byly na každé trati jen na 5 místech, ostatní zakreslené kontroly byly prázdné bez osazení. Na existujících kontrolách pak byly k rozluštění různé šifry, samozřejmě čím těžší trať, tím těžší šifra.

Výsledky přikládám v souboru, tak se jimi můžete pokochat. Pro mě osobně není překvapením, že vyhráli Michal a Panda. V této dvojici se snad podařilo díky spolupráci skloubit mapování s během. Luštění šifer bylo u tohoto týmu taky dobré. Tím bych nechtěl upozadit další moc pěkné výkony jako předvedli třeba PavelS s Jirkou, Judi s Martinem, Jitka s Renatou a mnozí další. Časovými rekordmany se stali Hanka a Adam, kteří přišli asi hodinu a čtvrt po limitu. Inu čas jim běžel trochu jinak, zase bych ocenil, že se prostě nechtěli vzdát – to je taky velmi hodnotná vlastnost.

Špekáčková odměna po výkonu byla opravdu zasloužená!

Výsledky: Špekáčkový trénink_výsledky