Klacky na Paruce
Jakožto škarohlíd nemám rád městské orienťáky. Už jsem o tom psal…, jak se mi třeba líbil náš trénink v Buštěhradu a tak podobně. Ovšem že je v Praze nějaká Parukářka a že to je pěkný park, to jsem netušil. Když jsem takhle … Číst více »