Slepá mapa – výsledky

21 Bře

Náš první pořádný jarní trénink by ve znamení slepé mapy. Zároveň šlo až do podzimu o naši poslední noční akci. Že tma dokáže pořádně zamávat s naší orientací v terénu, to se mohli už nemnozí sami na vlastní kůži přesvědčit i nyní.

Sama slepá mapa obsahovala pouze směrovku na sever (i zde byl sever tradičně na horní části mapy), zakreslenou trať a měřítko. To bylo hodně podrobné, konkrétně 1:3000, ale protože jsme na mapě nic neměli, nebylo nám to k ničemu, možná tak jen k pocitu, že trať není dlouhá. A vskutku nebyla – obtížnost byla vyvážená nevelkou délkou.

Celkem vyráželi účastníci střídavě na dvě trasy – A a B. Ve skutečnosti šlo tentokráte o trasu jedinou. Jen se lišil směr, jak ji účastníci absolvují.

Při kontrole průkazek šlo zejména o správné pořadí kontrol. Trať se křížila a kdo razil, na co zrovna přišel, ten pořadí kontrol nedodržel – za to by mu při závodě náležela automaticky diskvalifikace. My jsme chyby jen označili ve výsledkové listině. Můžete si tam přečíst i další drobné nedostatky, jako jsou třeba kontroly navíc nebo nevýrazné ražení kontrol v průkazce (vpichy nebyly skoro vůbec vidět). Při závodech se nevýrazné ražení neprojevuje, protože čip vám buď záznam udělá nebo neudělá.

Děkuji všem za hojnou účast a brzy na viděnou na další akci.

Použitá slepá mapa (trasa A): Sadová slepá mapa_1

Výsledky: slepá mapa_výsledky 150320