Do lesa na Klacky
Proč si takhle ve středu v podvečer nezajít pro dříví do lesa, že?! Přesněji řečeno jsme si zašli mezi Újezd nad Lesy a Klánovice do lesa na Klacky. Počasí našemu lesnímu sběru přálo, sice foukalo, ale bylo hezky slunečno. Déšť hrozil … Číst více »